Hotel Nyali International Beach Hotel

Poloha

Priamo na pokojnej časti dlhej bielej piesočnatej pláže Nyali Beach. Neďaleko sa nachádza niekoľko nákupných a zábavných podnikov. Mesto Mombasa je vzdialené asi 10 km a letisko asi 16 km.

Vybavenie

Hotel je postavený v koloniálnom štýle a má 170 izieb, ktoré sú rozložené do niekoľkých 3-poschodových budov. K vybaveniu hotela patrí otvorená recepcia, výťah, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia na pláži a reštaurácia "Mvita" s lahôdkami z mora. Okrem toho hotel ponúka bistro, spoločenskú miestnosť, päť barov, krčmu, diskotéku, salón krásy a kaderníctvo. V kultivovanej a rozľahlej záhrade areálu sú 2 sladkovodné bazény s vírivkou a slnečnou terasou. Lehátka a plážové uteráky sú pri bazéne k dispozícii zadarmo.

Ubytovanie

  • Dvojlôžková izba: Príjemne zariadená izba s kúpeľňou, WC, fénom, telefónom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, sieťkami proti komárom a balkónom alebo terasou.
  • Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre 1 osobu.

Stravovanie

  • Formou polpenzie
  • Ránosi môžete vychutnať raňajky formou bufetu, večere buď formou bufetu alebo menu v hlavnej reštaurácii. 

Šport/aktivity/wellness

2 tenisové kurty s reflektormi (rakety a loptičky za poplatok), plážový volejbal, futbal, stolný tenis, šípky, katamarán, windsurfing, vodné bicykle, kanoe, šnorchlovanie a potápanie v bazéne v cene. Za poplatok: kitesurfing (osvedčenie vyžadované) a rybolov na otvorenom mori. Nyali Golf Club je vzdialený len 2,5 km. Každý večer živá hudba a diskotéka.

Info

  • Akceptované kreditné karty: Všetky bežné (VISA, MasterCard, American Express, ...)
  • Národná kategória: 4 hviezdičky.