Hotel The Sands at Chale Island

Poloha

Neďaleko pobrežia Kene na malom súkromnom ostrove Chale Island, ktorý disponuje dlhými piesočnatými plážami. Transfer z letiska, ktorý zahŕňa ja plavbu loďkou alebo prevoz traktorom, trvá asi 2 hodiny a 15 minút.

Vybavenie

Zariadenie v afro- arabskom štýle ponúka ubytovanie v 50 úplne iných izbách. Africká, orientálna a stredomorská kuchyňa v hlavnej reštaurácii vyplní akékoľvek kulinárske prianie svojich hostí. Vo večerných hodinách je otvorená ja a la carte reštaurácia „Džungľová reštaurácia“ alebo pizzeria „Chapataria“ na pláži. Plážový bar, rovnako ako „Chill out bar“ má pripravené pre hostí osvieženie. K ďalšiemu vybaveniu patrí internetová kaviareň, butik, stanica prvej pomoci, práčovňa (za poplatok), tiež jacuzzi a 2 sladkovodné bazény. Používanie lehátok, slnečníkov a uterákov je pri bazéne a na pláži v cene.

Ubytovanie

 • Dvojlôžková izba (DZ): Komfortné izby sú umiestnené v dvoch vežiach. Majú kúpeľňu / WC, sušič vlasov, telefón, pripojenie na internet (v cene), satelitný TV, minibar (za poplatok), klimatizáciu a veľký polkruhový balkón.
 • Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.
  Bandas (B1, 2-3 osoby): V bungalovoch na prízemí je rovnaké vybavenie ako v dvojlôžkových izbách aj s vlastnou záhradou. Maximálna obsadenosť: 3 dospelí.
  Superior Banda (DS): Zariadenie je rovnaké ako v Banda, navyše však majú 2 súkromné ​​záhrady s vonkajšou sprchou.

Stravovanie

 • Formou plnej penzie
 • Raňajky, obedy a večere formou bufetov.
 • Možné večere v a la carte reštaurácii za poplatok.

Šport/aktivity/wellness

Výstroj na šnorchlovanie a fitnes v cene. Za poplatok: kajaky, katamarán a potápanie (PADI).

Info

 • Akceptované kreditné karty: VISA, Mastercard.
 • Národná kategória: 4 hviezdičky.