Safari výlety v Keni

Severin Tsavo Safari - 3 dni

Cena od 689 € do 789 €

Národný park Tsavo a jeho krásy Vám navždy zostanú v pamäti. Pozorujte divé zvieratá v ich prirodzenom domove a zažite očarujúci pohľad na západ slnka v savane alebo na najvyšší vrch Afriky - Kilimanjaro.

Krátke safari v Tsavo NP - 2 dni

Cena od 269 € do 295 €

Pozorujte červeno sfarbené slony a viac ako 4000 druhov vtáctva v národnom parku Tsavo-Východ, ktorý bol otvorený ako prvá prírodná rezervácia v Keni a zažite to, čo Vám môže ponúknuť jedine safari.

Veľké Safari v Keni - 6 dní

Cena od 1389 € do 2569 €

Spoznajte safari, ten najpôsobivejší zážitok, ktorý môžete v Keni zažiť. Navštívte národné parky Amboseli a Masai Mara, jazerá Naivasha a Nakuru, pokochajte sa pohľadmi na krásne stáda žiráf, antilop a prežite mnoho iných zážitkov, ktoré Vás na safari čakajú.

Masai Mara NP - 3 dni

Cena od 679 € do 2.459 €

Zažite nezabudnuteľný pobyt v panenskej prírode národného parku Masai Mara, ktorý sa nachádza na severnom výbežku rezervácie Serengeti, ktorá už patrí Tanzánii. Na vlastné oči uvidíte veľké stáda nádherných zvirat ako zebry, levy, leopardy, hrochy, či gazely v ich domovskom prostredí. Môžete si byť istý, že tamojšie krásne agátové háje nedudú zďaleka jediné, čo si zapamätáte.

Mara Bushtops luxury tented Camp

Cena od 366 € do 725 €

Luxusná 5 hviezdičková oáza uprostred národného parku Masai Mara poskytuje prvotriedny komfort spojený s nezabudnuteľnými pohľadmi, zvukmi a pachom zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Amboseli NP & Tsavo - 4 dni

Cena od 739 € do 1.239 €

Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo v divočine na safari v Keni! Navštívte národné parky Amboseli a Tsavo a pokochajte sa pohľadom na prekrásnu africkú faunu a flóru.

Ngutuni & Papillon Lagoon Reef Hotel - 2 dni

Cena od 295 € do 425 €

Zažite nazabudnuteľnú dovolenku v čarovnom prostredí Kene a odneste si zo sebou okrem tradičných suvenírov aj množstvo spomienok, ktoré Vám prinesie výlet do divočiny Národného parku Tsavo a pobyt v hoteli Papillon Lagoon Reef nachádzajúcom sa na panenskom pobreží Afriky.