[!SafariName!] Program

[!SafariMap!]

1. deň: Mombasa – Národný park Masai Mara

  • Skoro ráno transfer z hotela na letisko. Nasleduje let do Masai Mara. Transfer do Vášho ubytovacieho zariadenia je zároveň prvou postriežkou. Po obede dalšia postriežka. Tu môžete obdivovať  levy, gepardy a leopardy, ako aj množstvo iných fascinujúcich druhov zvierat, ktoré žijú vo východoafrickom raji zvierat. Pred západom slnka sa vrátite späť do campu, kde Vás čaká večera a nocľah. Denná trasa: 900km.
  • miesto prenocovania:možnosť výberu z Keekorok Lodge***+/ Mara Ashnil***/ Mara Sand River*****  (obed, večera)

2. deň: Národný park Masai Mara

  • Tento deň prežijete v nádhernom prostredí národného parku Masai Mara. Skoro ráno sa posilníte kávou alebo čajom a samotné raňajky si dáte po tom, čo si užijete prvú jazdu po národneom parku. Obed si vychutnáte vo vašom kempe, kde budete mať aj čas na relax. Poobede nasleduje ďalšia postriežka až do západu slnka, kde budete mať dobrú príležitosť vidieť „veľkú päťku“. Navečer sa po dni plnom zážitkov vrátite do Campu, kde je pre Vás pripravená večera a nocľah. Denná trasa: 150km.
  • miesto prenocovania:
    ubytovanie podľa výberu (raňajky, obed, večera)

3. deň: Národný park Masai Mara – Mombasa

  • Skoro ráno podniknete poslednú jazdu po postriežkach cez raj zvierat v Masai Mara. Naspäť v Campe Vás očakávajú raňajky formou bufetu. Následne máte čas na zrelaxovanie. Po obede Vás transfer vezme na letisko, odkiaľ poletíte späť do Mombasy. Denná trasa: 200km. (raňajky, obed)

Poznámka : zmena programu vyhradená.

Cena