Prvý krát do Afriky?

Mnohých ľudí Afrika fascinuje a láka ale majú aj predsudky a strach z „divochov“, zlých ciest, špinavých hotelov, nákazy exotickými chorobami a nepokojov ktoré vidia v médiách. Ale nie je Afrika ako Afrika. Sú krajiny ktoré desaťročia investujú do turistickej infraštruktúry a rozvíjajú to najkrajšie čo Afrika má: nedotknuté prírodné parky a rezervácie plné voľne žijúcich zvierat v africkej stepi zvanej savana. A milióny turistov ročne prichádza tieto krásy navštevovať.

Prvý krát do Afriky

Našou úlohou je Vás informovať Vás realisticky o možných nebezpečenstvách ale aj vyvrátiť zaužívane predsudky a klišé. Afrika je dynamický kontinent a mení sa. To čo platilo včera už dnes nemusí byť pravda. Mnohé krajiny majú prekvapujúco dobrú infraštruktúru a sú pripravený ponúknuť aj najnáročnejšiemu klientovi vynikajúce služby. Afrika ešte nie je globalizovaná a jednotná ako mnohé iné destinácie, kde už ani neviete v ktorej krajine sa nachádzate. Má svoje čaro spätosti s prírodou a zvieratami, pohodovej mentality domácich (hakuna matata – žiadne problémy) ako aj koloniálnu histórii ktorá zanechala aj v architektúre aj hotelierstve svoje pozitívne stopy. Príkladom sú kolonialne hotely na Zanzibare (napr. Afrika House, Serea Hotel) alebo exkluzívne safari lodže (napr. Bushtop Lodge v Serengeti a Massai Mare).

Prvý krát do Afriky

Práve preto je škála nami ponúkaných služieb čo najširšia: od odporučenia trasy a oboznámením s miestnymi zvyklosťami v destinácii a vybavením najlacnejšieho leteckého spoju pre „ruksakového turistu“, až po 2 mesačný individuálny poznávací zájazd naprieč Afrikou alebo týždňové safari v Tanzánii so slovenským sprievodcom.

Našou filozofiou je poradiť Vám pri výbere, odporučiť Vám služby ktoré chcete, v cenách aké si predstavujete!

Vyplňte formulár a dovoľte nám v najrýchlejšie možnom čase predostrieť ponuku vyhovujúca Vašim individuálnym požiadavkám.